Startsida Produkter Tjänster Företaget Kontakta oss Återförsäljare Axson Robot
Adress Kontaktpersoner Lediga tjänster

 

 

  kjell

Kjell Axelsson
VD
031-7485280
kjell.axelsson@axson.se

jerry

Jerry Magnusson
Verksamhetsansvarig

 (Sales manager)
031-7485275, 0705-289075
jerry.magnusson@axson.se

 

 

Kontakta oss gärna via info@axson.se

 

PDF

Kontaktblad  1mb pdf_swe

Contact sheet 1mb pdf_eng

 

kontaktblad-bild

 

 

peter.e

Peter Elmén
Säljare, svetstekniker

 (Sales, welding tech)

031-7485278, 0705-662278
peter.elmen@axson.se

 

 patrick2

Patrick Gyllén
Säljare, svetstekniker

 (Sales, welding tech)
031-7485277, 0705-289077
patrick.gyllen@axson.se 

mikaelg

     Mikael Granqvist
Säljare, svetstekniker, IWS

(Sales, welding tech, IWS)
031-7485267, 0705-399267
mikael.granqvist@axson.se

andreas

Andreas Hammarström

Säljare, robotsvetstekniker
(Sales, robot welding tech)
031-7485274, 073-6255274
andreas.hammarstrom@axson.se

 

peter å

Peter Åkerström

Säljare, svetstekniker,EWS,EWI

(Sales, welding tech, IWS)
0722-327770

peter.akerstrom@axson.se

jocke

Joakim Bergqvist

Logistik, lager och sälj
(Logistics, stock and sales)
031-7485272

joakim.bergqvist@axson.se

karin

Karin Andersson

Lager 

(Stock)
031-7485283
karin.andersson@axson.se

 

ronja

Ronja Kristoffersson

Lager 

(Stock)
031-7485286
ronja.kristoffersson@axson.se

 

 

  håkan

Håkan Kristoffersson

Lager 

(Stock)
031-7485286
hakan.kristoffersson@axson.se

 

sören

Sören Thern
Support, robotintegratör
(Service)
031-7485276, 0705-289076
soren.thern@axson.se

 

 daniel2

Daniel Eriksson
Serviceansvarig
(Service manager)
031 7485273, 0736-255273
daniel.eriksson@axson.se

 

pierre

Pierre Thurfjell
Service, reparationer
(Service)

031-7485265, 0705195265
pierre.thurfjell@axson.se

max

Max Ambrén

Service, reparationer
(Service)031-7485268

0720-902088


max.ambren@axson.se

 

 

lasse

Lars Lundin
Service, Reparationer
(Service)
031-7485279, 0705-289079
lars.lundin@axson.se

sandra

Sandra Lénart

Kontor, fakturering, televäxel 
(Office, invoice, switchboard)

031-7485271

sandra.lenart@axson.se

anna

Anna Hultberg

Ekonomi

031-7485298

anna.hultberg@axson.se

 

 

oskar

Oskar Stensson

Datorsupport,

Digital marknadsföring

T. 031-748 52 83

oskar.stensson@axson.se

 

sven

Sven Lorentzon

Hemsida, reklam

(Homepage, advertising)

031-7485284

sven.lorentzon@axson.se

 

 

 

 

robbig

niclas

Niclas Åkesson
Avdelningsansvarig, robot

  (Robot division manager)  
031-748 52 87, 0706-185287
niclas.akesson@axson.se

 

 

jerry.s

Jerry Samuelsson

   Robotsvetstekniker, utbildning 
     (Robot tech, education)
   031-748 52 89, 0736-255285 

jerry.samuelsson@axson.se